TV'lerin segmentlere göre dağılımı: bu çözümün sahipliği
Şu anda, televizyon cihazları pazarı şu şekilde dağıtılmaktadır:
- Premium TV çözümlerinin ise zaten 60 inç'e kadar bir köşegeni var. Matris, kuantum nokta teknolojisi kullanılarak üretilmiştir ve 4K çözünürlüğe sahiptir. Kesinlikle bir Smart TV seçeneğine sahipler. Tüm bunlar daha da fazla değer katıyor.
Paket
- Yatay bir yüzey üzerinde ayaklı TV;
- güç kablosu;
- kontrol paneli ve bunun için bir dizi pil;
- garanti kartı;
- tam kağıt kullanım kılavuzu.
Teknik özellikler. Ayarlayıcı. Bağlantı
90 W, Samsung UE40J5120AU'nun güç tüketimi değeridir. Yorumlar bunun ortalama bir değer olduğunu söylüyor. Bu konuda olağandışı bir şey, bu çözüm övünemez. Bu TV'de evrensel bir tuner vardır. Analog ve dijital dahil tüm mevcut karasal yayın formatlarını destekler. İkinci durumda, donanım ve yazılım düzeyinde 2 biçim desteklenir: DVB-T ve daha yeni DVB-T2. İletişim setinde HDMI, USB, SCART, bileşen ve bileşik dahil tüm ana bağlantı noktası türleri bulunur.
Ses ve video
Samsung UE40J5120AU LED TV, yüksek kaliteli bir matris ve 40 inçlik büyük bir diyagonal ile donatılmıştır. Sahip incelemeleri, Full HD veya 1920x1080'de görüntülenen gelişmiş görüntü kalitesine dikkat çekiyor. Bu durumda matris, TN + Film teknolojisi kullanılarak yapılır ve film veya TV şovu izleme yetenekleri fazlasıyla yeterlidir.